Redakcja serwisu www.sadyogrody.pl wraz z wydawcą – Grupą PTWP SA – organizują II edycję konferencji „Sady i Ogrody na Narodowym”, która odbędzie się 22 listopada 2016 r. Miejscem tego wydarzenia będzie Stadion PGE Narodowy w Warszawie. Podobnie jak w roku ubiegłym wydarzeniu będzie towarzyszyć konferencja „Narodowe wyzwania w rolnictwie na Narodowym”. Tegoroczna konferencja jest wyjątkowa ze względu na obchody 85-lecia „Farmera”, który jest najstarszym magazynem rolniczym w Polsce. Zapraszamy do rejestracji!

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

22 listopada odbędzie się II edycja konferencji – „Sady i Ogrody na Narodowym”, w której udział zapowiedzieli wybitni eksperci ze świata nauki, polityki i biznesu.

Podczas listopadowego spotkania zostaną poruszone zagadnienia z zakresu agrotechniki i uprawy owoców i warzyw, ochrony roślin oraz nowatorskich pomysłów na biznes w branży ogrodniczej, a także z zakresu finansów oraz prawa.

Omówimy sytuację na rynku, podsumujemy sezon i porozmawiamy o wyzwaniach i perspektywach dla branży. Nowością będzie blok tematyczny poświęcony grupom producentów owoców i warzyw, czyli spotkanie szefów największych grup w Polsce, którzy wymienią poglądy i porozmawiają o przyszłości zorganizowania tego sektora.

W tym roku, podczas uroczystej gali towarzyszącej II edycji „Sady i Ogrody na Narodowym” oraz IV edycji konferencji „Farmera” – „Narodowe wyzwania w rolnictwie na Narodowym”, ogłosimy wyniki  I edycji konkursu INNOWACYJNY PRODUKT OGRODNICZY 2016. Wyróżnienia zostaną przyznane firmom z branży ogrodniczej i sadowniczej, których produkty odznaczają się innowacyjnością. Oceniającymi w konkursie będzie Kapituła konkursu, ale i czytelnicy serwisu www.sadyogrody.pl.

Podobnie jak w roku ubiegłym wydarzeniu będzie towarzyszyć konferencja „Narodowe wyzwania w rolnictwie na Narodowym”. Tegoroczna konferencja jest wyjątkowa ze względu na obchody 85-lecia „Farmera”, który jest najstarszym magazynem rolniczym w Polsce.

W ubiegłym roku w konferencji wzięło udział 1000 rolników. W tym roku chcemy pobić ten rekord. Liczymy na Waszą pomoc. Zarejestrujcie się już dziś, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Bezwzględnym warunkiem uczestnictwa w konferencji jest dokonanie rejestracji poprzez:
• Wypełnienie formularza w zakładce Rejestracja
• Wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: rejestracja@farmer.pl

Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Organizator zastrzega sobie możliwość odmowy przyjęcia zgłoszenia (w tym przypadku zostanie do Państwa wysłana wiadomość e-mailem).

Tylko potwierdzone przez organizatora przyjęcie zgłoszenia umożliwia wejście na konferencję.