Powrót do aktualności

PRZYSTANEK PAPRYKA - W DRODZE DO MAX PLONU

Firma Hazera jest wiodącym dostawcą nasion i odmian papryki do uprawy pod osłonami i w otwartym gruncie, a Polska jest uznanym producentem tego warzywa, dlatego w 2024 roku zdecydowaliśmy na rozszerzenie naszego projektu pt.  „Przystanek Papryka”. W tym sezonie  będziemy z Wami od posadzenia roślin aż do ostatnich zbiorów. A podróż tę odbędziemy pod hasłem „Przystanek Papryka – w drodze do max plonu”.

Krok po kroku będziemy towarzyszyć Wam w kolejnych etapach produkcji papryki – od założenia upraw, przez pielęgnację roślin, aż po zbiór i dostarczenie papryki na stoły konsumentów. Naszym celem jest nie tylko pokazanie, jak produkuje się jedno z najpopularniejszych warzyw w Polsce, ale również podkreślenie wagi współpracy, innowacji i zaangażowania wszystkich osób, które przyczyniają się do sukcesu tej branży. Do naszego projektu „Przystanek Papryka – w drodze do max plonu” zaprosimy Państwa, producentów papryki, ale również inne osoby – naukowców, doradców, przedstawicieli firm, którzy zaopatrują Was w środki produkcji a także tych, którzy zajmują się gotowym produktem – handlowców i konsumentów. Partnerem medialnym „Przystanku Papryka w drodze do max plonu” jest portal e-warzywnictwo.pl .

Zapraszamy do oglądania i odkrywania sekretów gospodarstw, które zaprezentujemy; technologii i praktyk, które sprawiają, że polska papryka jest ceniona zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

Bądźcie z nami w tej edukacyjnej podróży i dowiedzcie się, dlaczego papryka jest tak ważnym produktem, a jej uprawa tak wymagającym procesem. Zostańcie z nami przez cały sezon.

Pamiętajcie „Przystanek Papryka w drodze do max plonu” Mur(iel)em za Wami!

 

PARTNERZY Zobacz więcej